Welkom bij de Nederlandse School Taipei

De Stichting Nederlands Onderwijs Taipei biedt sinds 1989 lesprogramma’s Nederlandse Taal en Cultuur aan Nederlandstalige kinderen in Taiwan aan.

Wij zijn een erkende NTC-school waarbij kinderen spelenderwijs hun Nederlandse taalvaardigheid kunnen verstevigen en op niveau houden. Wij werken volgens het Nederlands schoolsysteem en hebben momenteel ca. 50 leerlingen in Taipei in de groepen 0 t/m 8.

Na het bekijken van de website enthousiast geworden over onze school? Wil je meer weten over Nederlands taal- en cultuuronderwijs in Taipei? Over ons lesaanbod en hoe we georganiseerd zijn? Of wil je je kind aanmelden?

Mail ons via info@nederlandseschooltaipei.com. We komen graag met je in contact!

De Nederlandse school is ook actief op Facebook en LinkedIn. Volg ons vandaag nog!